ارزان شد! مشاهده گالری تصاویر تلفن بی سیم تامسون مدل TH-103

تلفن بی سیم تامسون مدل TH-103/کارکرد

تلفن Amber ساخت شرکت Thomson که با مدل TH-103 شناخته می‌شود، تلفنی ارزان‌قیمت برای کاربردهای روزانه‌ی شماست. از این تلفن نباید انتظار منشی تلفنی و امکانات لوکس داشته باشید اما مطمئن باشید در برآورده کردن نیازهای اولیه‌ی ارتباط تلفنی شما را ناامید نخواهد کرد. این تلفن که در دو رنگ مشکی و سفید عرضه می‌شود دارای صفحه نمایشی با قابلیت نمایش 14 کاراکتر دارد. همانگونه که گفتیم در این مدل خبری از منشی تلفنی نیست اما بلندگوی دیجیتال به شما این اجازه را می‌دهد تا تماس خود را به صورت Hands-free داشته باشید. این مدل بنا به گفته‌ی سازنده با ADSL سازگاری دارد. برای زنگ گوشی 10 ملودی در نظر گرفته شده‌اند که در 5 سطح بلندی صدای زنگ قابل تنظیم است. 50 اسم و شماره را می‌توانید در حافظه‌ی گوشی ذخیره کنید. قابلیت‌های قطع صدای میکروفن Mute، افزایش تعداد گوشی، انتقال تماس بین گوشی‌های بی‌سیم Call Transfer، شماره‌گیری تماس از دست‌رفته Call-Back، و حالت صرفه‌جویی در مصرف باتری Eco Mode از دیگر ویژگی‌های این مدل هستند. باتری‌های تعبیه شده 9 ساعت مکالمه و 100 ساعت حالت آماده به کار را پشتیبانی می‌کنند. برد رادیویی تلفن بی‌سیم در صورت وجود دیوار یا مانع بین بیس اصلی و تلفن بی‌سیم برابر با 50 متر و در صورت عدم وجود مانع تا 300 متر است.
این تلفن دست دوم است و از نظر کارکرد کاملا سالم است. اگر نیاز به مشاهده ی عکس های بیشتر از این محصول بودید با همکاران ما در ارتباط باشید.

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد
دارای 10 زنگ مختلف، قابلیت تنظیم صدا در 5 سطح، قابلیت تنظیم بر روی Silent، دارای دکمه Redial برای شماره گیری مجدد، مناسب برای استفاده با انواع مودم های ADSL
50 متر داخلی و 300 متر خارجی
یک عدد
یک عدد
1.9 گیگاهرتز
قابلیت ضبط 50 شماره مخاطب

برچسب ها