کابل تخت تبدیل USB به لایتنینگ هویت مدل X61 به طول 1 متر

این کابل به صورت تخت طراحی و تولید شده تا در برابر گره خوردن و درهم پیچیدن مقاومت بیشتری داشته باشد. طول آن 1 متر است و برای استفاده در خانه و محل کار مناسب خواهد بود. در این محصول کانکتورهایی از جنس آلومینیم مقاوم وجود دارد. در مدل «X61» از کابل‌های «هویت» یک کانکتور لایتنینگ وجود دارد. این کانکتور با انواع گوشی‌های موبایل و تبلت‌های مجهز به درگاه لایتنینگ سازگاری داشته و برای آن‌ها مناسب است. شما با استفاده از این مدل از محصولات هویت می‌توانید باتری دستگاه خود را شارژ کنید.

کابل تخت تبدیل USB به لایتنینگ هویت مدل X61 به طول 1 متر

کالاهای پیشنهادی

ویژگی ها

مشخصات کابل

نوع کابل : USB
نوع رابط کابل : لایتنینگ
طول کابل (درازا) : 1 متر
مورد استفاده برای : تمام دستگاه های دارای درگاه لایتنینگ
سایر خصوصیات : - کابل تخت - مناسب برای شارژ و انتقال اطلاعات - دارای کانکتورهایی از جنس آلومینیم - مقاوم در برابر گره خوردن و درهم پیجیدن

اطلاعات بیشتر

این کابل به صورت تخت طراحی و تولید شده تا در برابر گره خوردن و درهم پیچیدن مقاومت بیشتری داشته باشد. طول آن 1 متر است و برای استفاده در خانه و محل کار مناسب خواهد بود. در این محصول کانکتورهایی از جنس آلومینیم مقاوم وجود دارد. در مدل «X61» از کابل‌های «هویت» یک کانکتور لایتنینگ وجود دارد. این کانکتور با انواع گوشی‌های موبایل و تبلت‌های مجهز به درگاه لایتنینگ سازگاری داشته و برای آن‌ها مناسب است. شما با استفاده از این مدل از محصولات هویت می‌توانید باتری دستگاه خود را شارژ کنید. همچنین این کابل امکان انتقال اطلاعات را هم برای شما فراهم می‌کند. بنابراین می‌توانید کانکتور USB کابل را به یک دستگاه مجهز به این درگاه مانند کامپیوتر یا لپ‌تاپ متصل کنید. سپس گوشی موبایل یا تبلت‌تان را به کابل وصل کرده تا تصاویر، فایل‌های صوتی و دیگر اطلاعات خود را به‌سادگی میان این دو انتقال دهید.

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید

برچسب ها