خودکار استایلوس پرتوک مدل 147

«147» خودکاری است که هم نوشتن و هم کارکردن با تلفن همراه و تبلت را برای شما آسان می‌کند. از این خودکار می‌توان مدت‌ها استفاده کرد و همیشه هم آن را به همراه داشت. این محصول با داشتن یک جعبه‌ی شکیل، می‌تواند هدیه‌ای ارزشمند و کاربردی برای عزیزانتان باشد.

در قسمت انتهای خودکار 147، سری استایلوسی تعبیه شده است که زمان کار با صفحات لمسی تلفن همراه و تبلت به کمک شما می‌آید. با این سری دیگر لازم نیست دائما مشغول تمیزکردن تلفن همراه و تبلت خود باشید. خودکار 147 بدنه‌ای فلزی دارد و به همین دلیل بسیار بادوام است. تمام قسمت‌های این خودکار به‌جز گیره، قسمت میانی و نوک کاملا یکدست و یکرنگ است. گیره‌ی استیل این محصول حالتی فنری دارد تا بتوانید آن را راحت‌تر به جیب لباستان وصل کنید؛ درنتیجه همیشه خودکار متفاوت و زیبایتان را همراهتان خواهید داشت. این خودکار دوست‎داشتنی در جعبه‌ای فلزی و همرنگ با بدنه‌اش قرار گرفته است و می‌تواند هدیه‌ای متفاوت و خاص برای دوستان وعزیزانتان باشد.

خودکار 147 محصولی با ظاهر ساده و شیک است. این خودکار زیبا می‌تواند همه‌جا با شما باشد و حسن‌سلیقه‌تان را به رخ دیگران بکشد. چنین خودکاری با جعبه‌ی زیبایش، گزینه‌‎ی خوبی برای هدیه‌ی تولد یک دوست کارمند، مدیر، معلم یا کلکسیونر لوازم‌التحریر خواهد بود.

 

ارزان شد!خودکار استایلوس پرتوک مدل 147
  • خودکار استایلوس پرتوک مدل 147
  • خودکار استایلوس پرتوک مدل 147

9,000 تومان

12,000 تومان

در انبار موجود نیست

کالاهای پیشنهادی

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید