جعبه ابزار 13 اینچی مانو کد ORG 13

کار کردن با تعداد زیاد و متنوعی از پیچ، میخ، مهره، واشر، رول‌پلاک و اقلام کوچکی مانند آن‌ها در کنار هم بسیار مشکل است زیرا اگر در یک یا تعداد کمی ظرف تفکیک شوند، احتمال اینکه باهم آمیخته شوند و شما برای برداشتن آن‌ها از قوطی یا ظرف دچار سردرگمی شوید، بسیار زیاد است. عموما در کارگاه‌های نجاری، امور تاسیساتی، تعمیرات خودرو، تعمیرات لوازم‌خانگی و یا حتی در فعالیت‌های تزئینی مانند نصب پرده و دکور استفاده از تعداد متنوعی اقلام ریز که باید به تفکیک در دسترس بوده و مورداستفاده قرار گیرند، امری بدیهی و ضروری است. بنابراین در این موارد، غیر از جعبه‌ابزاری که ابزارها در آن قرار داده می‌شود، استفاده از یک کیف یا جعبه که دارای قسمت‌های کوچک زیاد ولی مجزا از هم باشند در تفکیک کردن اقلام ریز مورداستفاده بسیار کمک خواهد کرد. تولیدکنندگان جعبه‌های ابزار با تولید جعبه‌های مخصوص، به‌خوبی به این نیاز پاسخ داده‌اند.
شرکت مانو چند مدل از این نوع جعبه‌ها را تولید کرده است. یکی از این مدل‌ها ORG 13 است که از جنس پلاستیک محکم و دو قفل پلاستیکی ساخته‌شده است. 

پیشنهاد ویژهجعبه ابزار 13 اینچی مانو کد ORG 13

38,000 تومان

در انبار موجود نیست

کالاهای پیشنهادی

ویژگی ها

ابعاد 32*25*4.5 سانتی متر
نوع ارگانیزر
سایر توضیحات - ساخت کشور ترکیه - قابلیت تغییر تعداد محغظه‌ها (کم کردن تعداد و بزرگ‌تر شدن فضاهای دیگر) - دارای دو عدد چفت پلاستیکی
تعداد محفظه 18
قفسه بندی
چفت

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید

برچسب ها