کابل HDMI دي-لينک مدل HCB-4AAWHIF-1-8

در گذشته انتقال تصویر و صدا توسط چندین کابل به صورت جداگانه صورت می‌گرفت. یعنی اگر می‌خواستیم از دستگاه دی‌وی‌دی یا دوربین فیلم‌برداری فیلمی را از تلویزیون ببینیم، می‌بایستی از چندین کابل برای انتقال تصویر و صدا استفاده کنیم. کابل HDMI کار را برای آسان کرده است. با کابل HDMI تنها می‌توان با یک کابل، تصویر و صدا را به بهترین شکل منتقل کرد. 
کابل‌هایی از قبیل VGA یا کامپوزیت تنها قادر به انتقال سیگنال‌های ویدئویی آنالوگ هستند. این کابل‌ها برای نمایشگرهای CRT بهترین گزینه هستند ولی برای LCD های مدرن امروزی انتخابی مناسبی نیستند. امروزه هنوز بسیاری ازصفحه نمایش‌ها و مانیتورهای کامپیوترها به ورودیVGA یا کامپوزیت مجهز هستند اما با استفاده از کابل HDMI کارایی و تصویر بهتری را به شما ارائه می‌کنند.
کابل HDMI مخفف High Definition Multimedia Interface است و برای انتقال همزمان تصویر و صدا به صورت دیجیتال به کار می رود. زمانی می‌توانید از این کابل استفاده کنید که هر دو دستگاه الکترونیکی مبدا و مقصد مجهز به درگاه HDMI باشند. در واقع این کابل جایگزینی برای کابل‌های زرد، سفید و قرمز (AV) است. 
طول این کابل 180 سانتی‌متر است و برای اتصال دستگاه‌های الکتریکی فرستنده و گیرنده‌ای به کار می‌رود که از درگاه HDMI پشتیبانی کنند.

ارزان شد!D-Link HCB-4AAWHIF-1-8 HDMI Cable

44,000 تومان

50,000 تومان

موجودی این کالا به اتمام رسیده است

کالاهای پیشنهادی

ویژگی ها

مشخصات کلی

سایر توضیحات : - مناسب برای تمامی تلویزیون های LCD و LED و Plasma - مناسب برای تمامی گیرنده های تلویزیون - مناسب برای تمامی DVDPlayer ها - مناسب برای کنسول های بازی - دارای رابطی با روکش طلا

مشخصات کابل

نوع کابل : HDMI
طول کابل (درازا) : 180 سانتی متر

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید

برچسب ها