ادو پرفيوم زنانه روبرتو کاوالي مدل پاراديزو حجم 75 ميلي ليتر

آيا دوست داريد در قلب زمستان احساس گرما و آرامش تابستان را تجربه کنيد؟ شرکت «روبرتو کاوالي» (Roberto Cavalli) در فوريه سال 2015 ادو پرفيوم جديد خود را معرفي کرد. اين عطر که توسط «لوئيز ترنر» (Louise Turner) طراحي و ساخته شده، «پاراديزو» (Paradiso) نام دارد. اگر در پي عطري لوکس و در عين حال با قيمت منطقي و متوسط هستيد، پاراديزو يکي از بهترين انتخاب‌هايي است که مي‌توانيد داشته باشيد. 
طراحي شيشه که مثل الماس تراشيده شده مي‌درخشد، توسط «اوا ماريا» (Eva Maria) انجام شده است. در شيشه با برش‌ها و طرح کروي که دارد، به خوبي با اندازه‌ي بطري توازن دارد. با نگاهي دقيق به شيشه‌ي پاراديزو به سرعت نام تجاري روبرتو کاوالي و مدل پاراديزو که با رنگ مشکي روي شيشه‌ي شفاف آن نقش بسته را خواهيد ديد. مايع درون بطري به رنگ طلايي است و با بند فلزي و طلايي رنگي که به دور گردن بطري پيچيده شده هارموني جالبي ايجاد کرده است. 
 در دقايق ابتدايي اسپري، رايحه‌ي مرکباتي نظير ماندرين و نارنج طراوت و تازگي را به روح شما تزريق مي‌کند. در ادامه و با سپري شدن زمان، گل ياسمين گرماي رضايت‌بخشي را ايجاد مي‌کند. در پايان و با گذشت مدتي گرماي ياسمين جاي خود را به چوب درخت کاج و سرو و همچنين گياه برگ‌بو مي‌دهد. اين هرم تندي و جديت ويژه‌اي به بوي پاراديزو مي‌بخشد. با داشتن اين ادو پرفيوم، براي انجام کارهاي مهم خود، شور و اشتياق زيادي خواهيد داشت.

ارزان شد!ادو پرفيوم زنانه روبرتو کاوالي مدل پاراديزو حجم 75 ميلي ليتر
  • ادو پرفيوم زنانه روبرتو کاوالي مدل پاراديزو حجم 75 ميلي ليتر
  • ادو پرفيوم زنانه روبرتو کاوالي مدل پاراديزو حجم 75 ميلي ليتر

135,000 تومان

150,000 تومان

موجودی این کالا به اتمام رسیده است

کالاهای پیشنهادی

ویژگی ها

مشخصات کلی

نوع : ادو پرفيوم
حجم : 75 ميلي‌ليتر
کشور مبدا برند : آمريکا

مشخصات رایحه

مناسب برای : بانوان
نوع رایحه : تند، خوراکي، طبيعت، گل
ساختار رایحه : چوب، خاک و زمين، گل، مرکبات، ميوه
نت آغازی : ماندرین و نارنج
نت میانی : یاسمین
نت پایانی : چوب درخت کاج، سرو و برگ بو

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید

برچسب ها