یخچال فریزر ال جی مدل Next GRD-264PS

از جمله وسایل ضروری که به هیچ وجه نمی توان آن را از فضای خانه حذف کرد یخچال فریزر است. 

کمپرسورها نقش مهمی در یخچال فریزرها دارند در واقع قدرت و میزان سروصدای یخچال ها بستگی به نوع کمپرسور آن دارد، کمپرسور خطی تکنولوژی جدیدی است که در یخچال فریزرهای LG مورد استفاده قرار گرفته است، این کمپرسورها علاوه بر مصرف برق کمتر، صدای بسیار کمی نیز دارند و طراوت و تازگی خاصی را به همراه دارد.

استفاده از نسل جدید فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh در این یخچال از جمله نکات مثبت این محصول است که تعداد مکانیزم های تصفیه را به عدد پنج رسانده است. 

این یخچال 30 فوتی دارای طراحی هوشمندانه ای در فضای یخچال برای نگهداری مواد غذایی است.

ارزان شد!یخچال فریزر ال جی  مدل Next GRD-264PS

7,650,000 تومان

7,950,000 تومان

موجودی این کالا به اتمام رسیده است

کالاهای پیشنهادی

ویژگی ها

مشخصات کلی

قفل کودک :

مشخصات کلی یخچال

نوع یخچال : نکست
مدل یخچال : GRD-264PS
ظرفیت یخچال : 29- 30 فوت
ضد خراش و لک :
نوع کمپرسور : کمپرسور خطی اینورتر
طرح در روی در :
سیستم خنک کنندگی : جریان هوای چندگانه (Multi Flow)
External Micom :
نوع دسته : Pocket
هشدار باز بودن درب :
اب سرد کن :
یخساز :
قابلیت اتصال به آب شهری :
دکمه ی بازشوی آسان :
روشنایی ال ای دی :

مشخصات قسمت یخچال

نور داخلی : روشنایی ال ای دی
جریان هوای چندگانه :
تکنولوژی بهداشتی : Hygiene Fresh+
نوع قفسه ها : قفسه های مقاوم در برابر حرارت
محفظه ی سبزیجات :
نگهدارنده ی بطری :

مشخصات بخش فریزر

بدون برفک :
فریزر سریع :
لامپ داخلی برای روشنایی : ال ای دی
یخ ساز اتوماتیک :

اطلاعات بیشتر

شرکت ال جی به تازگی از تکنولوژی بهداشتی Hygiene Fresh+ برای تصفیه ی هوای درون یخچال استفاده می کند. با استفاده از نور uv (اشعه فرابنفش مخصوص برای ضد عفونی آب، موادخوراکی، تجهیزات پزشکی و لوازم صنعتی) و مکانیزم فتوکاتالیست، از پنج فیلتر مجزا برای ارتقای بهداشت درون یخچال، آنتی باکتریال کردن و بوزدایی آن استفاده می شود. طبق گزارشاتی که از عملکرد آنتی باکتریال صورت گرفته است، تضمین از بین بردن 99.99% باکتری ها را داده است و فیلتر بهداشتی ( Hygiene Fresh+) به صورت موثری به بوزدایی بوهای بد می پردازد. شرکت ال جی سیستم یخچال های جدیدش را به صورت بدون بو و بدون برفک طراحی کرده است. ویژگی انحصاری فیلتر بهداشتی ( Hygiene Fresh+) سبب تصفیه ی عالی هوای درون یخچال خواهد شد. بنابراین غذاها ماندگاری بیشتری خواهند داشت و تازه تر و بهداشتی تر حفظ می شوند.

کمپرسور اینورتر خطی ال‌جی، یخچال‌های این شرکت را در زمینه‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی، طراوت و تازگی، میزان صدا، گنجایش و دوام، در این صنعت پیشگام کرده است. کمپرسور اینورتر خطی قدرت خنک‌‌کنندگی را به میزان موثری کنترل می کند و اصطکاک داخلی را برای رسیدن به سطح انرژی A کاهش می‌دهد. استفاده از این کمپرسورها بجای کمپرسورهای متداول سبب بازدهی بالاتر و صرفه‌جویی در مصرف انرژی می شود. این موضوع ال‌جی را قادر ساخته 10 سال گارانتی برای کمپرسور اینورتر خطی یخچال‌های خود ارائه کند

.

یخساز روی درب مدل GRD-264PS باریک طراحی شده است و هیچ گونه تداخلی در فضای کلی ایجاد نمی کند. سیستم ابتکاری و منبع اصلی یخساز مدل 264 در داخل درب یخچال تعبیه شده است و باز هم فضای خوبی، در اطراف درب برای نگهداری اقلام غذایی تعبیه شده است.

با وجود قفسه ی تاشو فقط کافی است آن را تا کنید. تمامی بطری های بلند را در قفسه ی تاشو جای دهید. محفظه ها را می توانید بر اساس نیازهایتان تا کنید و حالتی متغییر برای قرار دادن بطری های کوچک و بلند داشته باشید.

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید

برچسب ها