مونو پاد سیم دار هویت Havit BTM 11

شركت havit در سال 1998 ميلادي فعاليت خود را در ضمينه لوازم جانبي موبايل و كامپيوتر آغاز نمود و با فروش گسترده در بازارهای آمریکا، اروپا و سایر کشورها به سرعت به يك برند معتبر و مطرح جهاني تبديل گرديد. مونوپاد سیم دار havit HV-BTM11 که یک محصول کاربردی و با کیفیت از شرکت havit است ، میتوان عکسهای سلفی با کیفیتی را ثبت کرد . با طول دسته 84 سانتیمتری آن و امکان شاتر سیم دار آن میتوان تصاویر زیبایی را ثبت وضبط کرد.

مونو پاد سیم دار هویت Havit BTM 11

کالاهای پیشنهادی

ویژگی ها

مشخصات فیزیکی

جنس : استیل

مشخصات کلی

سیم دار :
توانایی حمل : 500g
ابعاد جایگاه : 200mm-840mm

اطلاعات بیشتر

شركت havit در سال 1998 ميلادي فعاليت خود را در ضمينه لوازم جانبي موبايل و كامپيوتر آغاز نمود و با فروش گسترده در بازارهای آمریکا، اروپا و سایر کشورها به سرعت به يك برند معتبر و مطرح جهاني تبديل گرديد. محصولات Havit همواره جزو پرفروش ترین محصولات الکترونیکی در بزرگترین فروشگاه مجازی دنیا شرکت آمریکایی آمازون می باشد.

با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات هویت، میتوانید با خرید این محصول ، لحظات خاطره انگیز خود را بدست خود ثبت و ضبط کنید. با مونوپاد سیم دار havit HV-BTM11 که یک محصول کاربردی و با کیفیت از شرکت havit است ، میتوان عکسهای سلفی با کیفیتی را ثبت کرد . با طول دسته 84 سانتیمتری آن و امکان شاتر سیم دار آن میتوان تصاویر زیبایی را ثبت وضبط کرد.

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید

برچسب ها